Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2014 Praha, Czech

EMC Forum 2014
18. září 2014 | Praha

Sponzorovali

 • VMware
 • Lenovo

Praha přilákala více než 400 účastníků

EMC Forum představuje jednu z nejvýznamnějších akcí pro IT specialisty, na které se mohou seznámit s nejnovějšími trendy, jež nově definují roli IT. Seriál těchto jednodenních setkání se koná ve více než 50 městech světa. Praha přilákala více než 400 účastníků, kteří hovořili o možnostech, jak své IT rozvinout prostřednictvím modelu hybridního cloudu a softwarově definovaného podniku.

Hlavní přednášející

Simon Walsh

Chief Operating Officer (COO) společnosti EMC pro oblast EMEA

Shrnutí přednášek

Stáhnout program konference

Podle tématu zvolte přednášku:

 • Nová definice hybridního cloudu

  Hybridní cloud představuje transformaci všech vrstev IT. Poskytněte uživatelům služby na vyžádání a získejte tak vyšší rychlost odezvy IT na obchodní změny, možnost flexibilní volby distribučního modelu a optimalizaci stávajících dovedností a IT procesů.

 • Nová definice úložiště

  Během posledních 30 let jsme přešli z éry mainframů přes internetovou éru až k nedávno zrozenému cloud computingu a ohromnému rozmachu mobilních zařízení. Analogicky vzrostl počet aplikací z tisíců na miliony. Tento nesmírný nárůst nových a stále rozmanitějších úloh byl podnětem pro významné inovace v oblasti úložišť.

 • Nová definice aplikací

  Sbližování technologií posouvá podniky od správy na úrovni zařízení k dynamickému poskytování aplikací a dat. IT oddělení musí zajistit vysoce automatizované, samoobslužné systémy, které bezpečně zpřístupní potřebná data a aplikace na každém zařízení.

 • Nová definice big data

  Cesta, jak získat konkurenční výhodu, spočívá ve schopnosti využívat prognózy, které poskytují big data. Integrací prediktivních analytických nástrojů do obchodních procesů se mohou podniky těsněji řídit daty a fungovat moderně a flexibilně.

 • Nová definice ochrany dat

  Dnešní IT prostředí sahá od fyzických po virtuální prostředky, od místního nasazení po cloud a všechno mezi tím. Jedinou konstantou jsou data. S tím, jak se firmy transformují v tomto měnícím se prostředí, nabývá ochrana dat nebývalé důležitosti.

 • Nová definice zabezpečení

  K bezpečnostním útokům dochází ve všech oborech. Efektivní obrana před současnými rafinovanými útoky a průniky si žádá důvěryhodnou infrastrukturu založenou na integrované informační bezpečnostní analýze, která umožňuje kvalifikované rozhodování.


VIDEO Z KONFERENCE

Zobrazit obrazový stream

Reklama

Výsledky průzkumu

Požádali jsme účastníky konference EMC Forum ve 40 zemích celého světa, aby zhodnotili rozsah implementace cloudových, big data, sociálních a mobilních technologií ve svých organizacích.

Výsledky z pražské konference naleznete zde »

EMC Forum 2014

Simon Walsh

Chief Operating Officer (COO) společnosti EMC pro oblast EMEA

Zobrazit rozhovor

Mezi Simonovy povinnosti patří zodpovědnost za rozvoj podnikání a růst, především prostřednictvím zjišťování a následného plnění potřeb zákazníků společnosti EMC a podpory transformačních procesů v oblasti EMEA z pozice konzultačního partnera. Dalšími povinnostmi jsou rozvoj portfolia řešení, segmentace, prodej, získávání nových zákazníků, služby zákazníkům a celková zodpovědnost za komerční úspěch. V rámci firemní hierarchie je Simon podřízený Adrianu McDonaldovi, prezidentovi pro oblast EMEA.

Dále je také předsedou skupiny Directors’ Forum Alumni. Tato nezisková organizace se prostřednictvím aliance se Spencer Stuart and the London Business School zaměřuje na rozvoj a přípravu neexekutivních ředitelů.

Před příchodem do společnosti EMC pracoval Simon jako výkonný viceprezident a člen výkonného výboru společnosti Colt Technology Services a zastával rovněž post generálního ředitele (CEO) společnosti MarketPrizm, dceřiné společnosti Colt.

V minulosti pracoval jako vrchní ředitel společnosti Computacenter UK Ltd., ve které strávil 17 let na různých pozicích v oblastech přímého styku se zákazníky, provozu, řízení, prodeje, služeb a strategie, kde jeho působení vyvrcholilo právě na pozici vrchního ředitele pro britský trh.

Simon je ženatý a má dva syny. Věnuje se sportu, především pak squashi a plachtění. Účastní se plachtařských závodů po celém světě, ve kterých si užívá výzev a týmového ducha, který je nezbytný pro úspěch v závodech jachet napříč oceány.

O konferenci EMC Forum

EMC Forum je hybridní akce určená pro IT manažery a vedoucí pracovníky, kteří chtějí získat přehled o cloudových řešeních a využít příležitost k setkání se svými protějšky v jiných organizacích. Je určena především pro technické architekty, správce úložišť a manažery/ředitele zabezpečení infrastruktury a informací.

Zvolit jiné místo konání

Připojit se ke komunitě

Máte dotazy ke konferenci EMC Forum?

Kontaktujte nás na čísle 800 143 909

Connect with EMCConnect with EMC
Potřebujete poradit okamžitě? Náš prodejní specialista vám ihned odpoví.
Chcete-li se obrátit na podporu, využijte přímý chat s odborníky na zákaznické služby společnosti EMC.
Prozkoumejte produkty EMC v obchodě EMC Store a získejte cenovou nabídku od společnosti EMC nebo jejího partnera.
Rádi vám pomůžeme. Pošlete nám poptávku a náš prodejní specialista vám do jednoho pracovního dne odpoví.
Chcete s námi mluvit? Zavolejte prodejnímu specialistovi.