Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2014

18. září 2014  |  Praha
Přetvořte IT a svou firmu na softwarově definovaný podnik - navštivte konferenci EMC Forum!
Sponzoruje :
Máte dotazy?

Přehled

PROČ SE ZÚČASTNIT KONFERENCE EMC FORUM?

Měli jste už možnost přesvědčit se, jak megatrendy jako sociální sítě, mobilní technologie a big data nově definují roli IT. Vytvářejí nové podnikatelské příležitosti i hrozby a jsou předzvěstí zcela nové éry IT, tzv. 3. platformy.

Na konferenci EMC Forum 2014 chceme slyšet váš hlas, poznat vaši cestu, nově definovat IT a podnikání společně s vámi - a pomoci vám předehnat konkurenci. Seznámíte se s nejnovějšími řešeními, pohovoříte přímo s odborníky a partnery společnosti EMC a spojíte se s lidmi, jako jste vy. EMC Forum se rozhodně vyplatí navštívit.

Simon Walsh

Keynote Speaker
Simon Walsh

Mezi Simonovy povinnosti patří zodpovědnost za rozvoj podnikání a růst, především prostřednictvím zjišťování a následného plnění potřeb zákazníků společnosti EMC a podpory transformačních procesů v oblasti EMEA z pozice konzultačního partnera. Dalšími povinnostmi jsou rozvoj portfolia řešení, segmentace, prodej, získávání nových zákazníků, služby zákazníkům a celková zodpovědnost za komerční úspěch. V rámci firemní hierarchie je Simon podřízený Adrianu McDonaldovi, prezidentovi pro oblast EMEA.

Více informací

Podívejte se, co vás čeká na EMC Forum 2014

Vychutnejte si atmosféru jednodenní technologické konference EMC Forum, která vám pomůže přetvořit IT a transformovat vaši firmu na softwarově definovaný podnik.

Datum akce a místo konání

Datum:
Místo & cena: Multikino CineStar Černý Most, Praha, ZDARMA
Adresa: Chlumecká 765/6, 198 00 Praha, Czech Republic
Telefon: 800 288 288

Program

18. září 2014

Sál 9

Sál 7

Sál 5

Sál 3


09:30

Registrace


10:30

IT Becomes the Business

Simon WalshCOO, EMC
Jiří SvěrákCountry Manager EMC Czech Republic & Slovakia

The session will assess how the cloud/mobile era is redefining information technology architectures and how organisations conduct business. In an era in which IT increasingly represents the brand and the overall business itself - and CEOs are increasingly looking to IT as a driver of digital business innovation and growth - today's challenges arise from the quickening pace of change in the market and the speed of reaction necessary to keep up with them.


11:15

Budoucnost IT je sofwarově definovaná. Uspějte v éře mobilních zařízení a cloudu.

Marek BražinaVMware

S příchodem éry mobilních zařízení a cloudu získaly miliardy mobilních uživatelů přístup k milionům nových aplikací a služeb. Očekávání firem kladená na IT pracovníky exponenciálně rostou a vyžadují od základu změnit způsob fungování IT. VMware nabízí IT jedinečnou možnost inovace. Místo, aby bylo IT pouhou nákladovou položkou, stává se transformační silou obchodu. V naší přednášce ukážeme, jak úspěšné softwarově definované podniky již nyní fungují rychlostí, kterou si vyžaduje jejich obchodní prostředí. Jak snižují dobu uvedení nových služeb na trh díky spolupráci s IT místo aby se je snažili obejít. Zjistěte, jak může společnost VMware podpořit váš přechod k softwarově definovanému datovému centru rozšířením možností virtualizace v celém IT prostředí a zavedením inovativních řešení, jež vám pomohou uskutečnit tuto proměnu.

Lenovo's Enterprise Strategy and Next Generation Servers

Karel JarešLenovo

Lenovo will discuss the growing needs of the current and future datacenter, and how Lenovo re-designed their server portfolio to handle this ever dynamic market. Lenovo will be launching a new portfolio of servers, that will drive greater storage density and flexibility, greater performance than prior generations, and ease of use with new system management capabilities. Come hear the exciting news around Lenovo's Enterprise Strategy and Next Generation of servers and how they can help reduce your customer's pain points.


11:45

Přestávka


12:15

Nové trendy v ukládání dat.
Strategie společnosti EMC pro datová úložiště

Jan Teuschel EMC

Během posledních 30 let jsme přešli z éry mainframů přes internetovou éru až k nedávno zrozenému cloud computingu a ohromnému rozmachu mobilních zařízení. Analogicky vzrostl počet aplikací z tisíců na miliony. Tento nesmírný nárůst nových a stále rozmanitějších úloh byl podnětem pro významné inovace v oblasti úložišť. V této přednášce rozebereme, jak tyto tržní vlivy formovaly strategii společnosti EMC pro úložiště. Po přednášce se budete schopni rychle zorientovat v nabídce úložišť od jakéhokoli dodavatele a získáte lepší představu, jak vybrat vhodné úložiště EMC pro vaše datacentrum.

EMC Big Data: cesta k podniku řízenému daty

Petr Dvořák, GAPP System + Luděk ŠafářEMC

Cesta, jak získat konkurenční výhodu, spočívá ve schopnosti využívat prognózy, které big data poskytují. Proto čím hlouběji dokážete zapracovat prediktivní analýzu do svých obchodních procesů, tím víc bude vaše organizace řízená daty a tím větší bude mít šanci na úspěch. Organizace musejí nejprve určit vhodné případy použití big data a vypracovat strategický plán transformace podnikání. Poté musejí zvolit nejlepší přístup s nízkými riziky, který jim umožní rychle transformovat neohebnou, izolovanou infrastrukturu na moderní a pružné IT prostředí. Kromě technologií musejí organizace rozvinout dovednosti a organizační procesy nezbytné pro zpracování velkých objemů dat a rozhodování na základě dat.

Zcela nový přístup k ochraně dat

Jan Černík, Comparex + Petr DivišEMC

Dnešní IT prostředí sahá od fyzických po virtuální prostředky, od místního nasazení po cloud, od první až po třetí platformu a všechno mezi tím. Jedinou konstantou jsou data. S tím, jak se firmy transformují v tomto měnícím se prostředí, nabývá ochrana dat nebývalé důležitosti. Bez ohledu na to, kolik dat máte, jaké aplikace je vytvářejí nebo kde jsou uložena, ochranu potřebují všechna data. Společnost EMC připravuje půdu pro tuto novou realitu ochrany dat, která si žádá větší možnosti kontroly uživatelů a přehled, kontinuální ochranu a modely používání ochrany dat jako služby. Poslechněte si, jak tyto požadavky splnit pomocí řešení společnosti EMC pro ochranu dat a zajištění dostupnosti, mezi která patří Avamar, Data Domain, NetWorker, RecoverPoint, VPLEX a další.

Optimalizace infrastruktury pro Microsoft

Petr RadaEMC

Mnoho uživatelů serverových platforem společnosti Microsoft dnes řeší problémy s nedostatečným výkonem aplikací postavených na platformě SQL serveru a MS SharePointu, ochranu dat, vysokou dostupnost aplikací a archivaci nevyužívaných dat. EMC jako jeden z největších technologických partnerů společnosti Microsoft nabízí řešení všech těchto oblastí.


12:45

Infrastruktura na míru vašich aplikací

Karel Hlavinka, Dimension Data + Václav ŠindelářEMC

EMC VSPEX je kompletní cloud infrastruktura - kombinuje virtualizaci, servery, sítě, úložiště a zálohování. VSPEX je postaven, testován, ověřen a zdokumentován přímo v EMC, takže nemusíte navrhovat cloudové řešení sami. Můžete si být jisti, že konkrétní VSPEX řešení bude mít dostatečnou výkonnost a bude pracovat s vašimi aplikacemi. V této prezentaci představíme rodinu integrovaných řešení pro vaše aplikace.

EMC ISILON. Nejlepší platforma pro Hadoop. A nejen pro něj.

Juraj GvothEMC

Každý dnes o Hadoopu mluví, málokdo s ním reálně pracuje. Hadoop je opředen řadou mýtů, týkající se zejména složitosti jeho nasazení v rámci analýzy podnikových dat. V průběhu prezentace vám představíme kompletní řešení pro oblast analýzy velkých dat z kuchyně EMC, jejímiž ingrediencemi jsou Isilon – jediné diskové pole s nativní podporou HDFS a PivotalHD – Hadoop řešení ušité na míru nasazení do enterprise prostředí. O tom, že Hadoop není jen mýtus nebo komplikace, se budete moci přesvědčit během živé demonstrace celého řešení.

Od zálohování až po dostupnost – co je kontinuální
ochrana dat

Aleš KorečekEMC

Jak chráníte svá data: pomocí zálohování, replikace, mobility nebo všech tří možností? Je jedna metoda dostatečná, nebo byste měli zvážit posílení vaší strategie na ochranu dat? V této prezentaci se zaměříme na nasazení řešení kontinuální ochrany dat. Jde o posílení strategii pro ochranu dat tak, abyste snížili dobu potřebnou k obnovení a zajistili nepřetržitý provoz. Základnu tohoto konceptu tvoří zálohování a obnova, k níž můžete přidávat další vrstvy doplňkových technologií pro správu datových snímků, nepřetržitou ochranu dat a vysokou dostupnost.

Optimalizace infrastruktury pro Oracle

Jan TeuschelEMC

Více než dvě třetiny zákazníků společnosti Oracle mají dnes pocit, že příliš mnoho času a výdajů vynakládaných na údržbu jejich stávajících prostředí Oracle negativně ovlivňuje inovace. Ředitelé IT hledají nové možnosti, jak optimalizovat infrastrukturu pro Oracle a další aplikace a současně maximalizovat produktivitu svých správců databází a týmů IT infrastruktury. Tato prezentace předkládá strategie a osvědčené postupy, které umožňují navrhnout IT s ohledem na flexibilitu, kvalitu služeb a standardizaci pro Oracle a pomáhají překlenout propast mezi správci databází a týmy zajišťujícími chod IT infrastruktury. Výsledkem je snížení celkových nákladů na vlastnictví až o 26 % a zvýšení produktivity správců databází o 30–50 %.


13:15

VMAX 3 - vlajková loď v novém hávu

Jaroslav Vašek + Petr RadaEMC

Od dob, kdy EMC disponovala pouze jediným produktem, uplynulo už spoustu času. Přes to jsou disková pole EMC Symmetrix VMAX stále špička nejen v našem portfoliu, ale na poli úložišť vůbec. VMAX 3 přináši nejen vývojové změny, které byste očekávali, ale také úplně nový systém správy a řízení pomocí SLA. Nechte se inspirovat!

Scale-out storage at Spotify

Per SedihnProact

A look at Spotify's infrastructure for delivering music services globally. We will cover how and why they are utilizing a scale-out storage architecture for the music service and their big data analytics solution. How Spotify is able to scale their infrastructure rapidly and still have a very efficient operation.

EMC InfoArchive: získejte peníze na rozvoj pomocí aktivní archivace dat a systémů.

Petr SedláčekTrask solutions

Investovat má smysl pouze tam, kde je reálný business přínos. Bývá ale zvykem posledních let, že na jakýkoliv rozvoj si firma musí „vydělat“ úsporou nákladů. V rámci naší přednášky vás seznámíme s tím, jak výrazně uspořit náklady pomocí aktivní archivace dat a koncepčního decommissioningu legacy aplikací využitím řešení EMC InfoArchive. Ušetřené peníze pak můžete investovat do rozvoje práce s dokumenty postaveném na produktech EMC Documentum a EMC Centera. Trask jako systémový integrátor vám pomůže propojit všechna tato témata do smysluplného a prakticky fungujícího celku.

Nový pohled na systémy SAP

Jan TeuschelEMC

Pro celou řadu společností jsou systémy SAP nepostradatelné při poskytování obchodních služeb a informací „téměř v reálném čase“, které využívají zaměstnanci, zákazníci a partneři po celém světě. Cloud computing je hlavním prostředkem pro zajištění aplikačních obchodních služeb SAP, mezi které patří mimo jiné SAP HANA a big data. Tato prezentace předkládá strategie a nabídky společnosti EMC pro nasazení hybridního cloudu EMC pro SAP a platformy SAP HANA.


14:30

Oběd


15:00

EMC VNX / VNXe - nejlepší univerzální diskové pole

Václav ŠindelářEMC

Tato prezentace bude věnována jednomu z nejúspěšnějších produktů EMC.

Rodina VNX / VNXe Unified storage je švýcarský armádní nůž v oblasti ukládání dat. Flexibilní, plně automatizovaný a snadno konfigurovatelný.

Monitorování SLA. Vyúčtování. Performance management. Plánování kapacit. ViPR SRM

František VečeřaTSP DATA +
Jaroslav VašekEMC

Dnešní tlak na efektivitu provozu infrastruktury vyžaduje přesné informace o jejím aktuálním stavu a vývojových trendech. Když k tomu připočteme fakt, že většina zákazníků nakupuje technologie od různých dodavatelů, je snaha soustředit informace na jedno místo nelehký úkol. Produkt ViPR SRM nabízí více než jen výkonnostní a kapacitní monitoring vaší infrastruktury. Další funkce jako SLA monitoring, účtování, zjišťování vazeb mezi systémy jsou nástroje, které vám pomohou o vašich systémech vědět víc.

Zcela nový přístup k ochraně dat

Jan Černík, Comparex + Petr DivišEMC

Dnešní IT prostředí sahá od fyzických po virtuální prostředky, od místního nasazení po cloud, od první až po třetí platformu a všechno mezi tím. Jedinou konstantou jsou data. S tím, jak se firmy transformují v tomto měnícím se prostředí, nabývá ochrana dat nebývalé důležitosti. Bez ohledu na to, kolik dat máte, jaké aplikace je vytvářejí nebo kde jsou uložena, ochranu potřebují všechna data. Společnost EMC připravuje půdu pro tuto novou realitu ochrany dat, která si žádá větší možnosti kontroly uživatelů a přehled, kontinuální ochranu a modely používání ochrany dat jako služby. Poslechněte si, jak tyto požadavky splnit pomocí řešení společnosti EMC pro ochranu dat a zajištění dostupnosti, mezi která patří Avamar, Data Domain, NetWorker, RecoverPoint, VPLEX a další.

Infrastruktura na míru vašich aplikací

Karel Hlavinka, Dimension Data + Václav ŠindelářEMC

EMC VSPEX je kompletní cloud infrastruktura - kombinuje virtualizaci, servery, sítě, úložiště a zálohování. VSPEX je postaven, testován, ověřen a zdokumentován přímo v EMC, takže nemusíte navrhovat cloudové řešení sami. Můžete si být jisti, že konkrétní VSPEX řešení bude mít dostatečnou výkonnost a bude pracovat s vašimi aplikacemi. V této prezentaci představíme rodinu integrovaných řešení pro vaše aplikace.


15:30

All Flash pole EMC XtremIO: výkonností to teprve začíná

Jaroslav VašekEMC

Šance naprosto změnit pohled na celé odvětví se nenabízí příliš často a právě toho pomocí pole XtremIO společnost EMC dosáhla. Společnost EMC je v čele přechodu na technologii flash díky špičkové architektuře a jedinečným možnostem, které přinášejí nepřekonatelnou hodnotu. V této přednášce se dozvíte, jak pomocí pole XtremIO získáte špičkový výkon díky technologii scale-out AFA a navíc nepokročilejší sadu inline datových služeb, které převratným způsobem mění možnosti úložných polí. To vám umožní zjednodušit komplexní aplikační prostředí a poskytovat uživatelům nejlepší možné prostředí s nejnižšími náklady. Další informace získáte na adrese http://www.emc.com/storage/xtremio/index.htm.

Pivotal CF: Aplikace třetí platformy: nový pohled na úlohy a infrastrukturu

Luděk ŠafářEMC

Třetí platforma představuje konvergenci technologií, které mění způsob, jak lidé a firmy pracují s technologiemi. Je také výchozím bodem stěžejních strategií aliance EMC Federation (EMC, Pivotal, VMware a RSA) a řešení, která nabízíme zákazníkům. Na této prezentaci se dozvíte, jak společnost EMC pomůže zákazníkům přejít od druhé ke třetí platformě.

EMC InfoArchive: získejte peníze na rozvoj pomocí aktivní archivace dat a systémů

Petr Sedláček Trask solutions

Investovat má smysl pouze tam, kde je reálný business přínos. Bývá ale zvykem posledních let, že na jakýkoliv rozvoj si firma musí „vydělat“ úsporou nákladů. V rámci naší přednášky vás seznámíme s tím, jak výrazně uspořit náklady pomocí aktivní archivace dat a koncepčního decommissioningu legacy aplikací využitím řešení EMC InfoArchive. Ušetřené peníze pak můžete investovat do rozvoje práce s dokumenty postaveném na produktech EMC Documentum a EMC Centera. Trask jako systémový integrátor vám pomůže propojit všechna tato témata do smysluplného a prakticky fungujícího celku.

Data rychlostí blesku

Petr RadaEMC

Co je technologie flash a čím je tak výjimečná? Jaký dopad má na stávající produkty a technologie EMC a jak vytvořila zcela novou kategorii produktů? Aplikace našich zákazníků si žádají tu nejlepší architekturu. Tato přednáška rozebírá využití technologie flash ve všech obchodních jednotkách společnosti EMC a nabízí ukázky, které vyzdvihují výhody hybridního pole využívajícího technologii flash a účelově navrženého pole založeného výhradně na technologii flash.


16:00

EMC ScaleIO - Proměňte své servery v SAN

Václav ŠindelářEMC

ScaleIO je softwarově definované, distribuované, sdílené, blokové, datové úložiště. Je to čistě softwarové řešení, které tvoří SAN z interní diskové kapacity serverů.

V této prezentaci vám poradíme, jak ze serverů s nevyužitou úložnou kapacitou vybudovat vysoce dostupnou datovou síť.

Scale-out storage at Spotify

Per SedihnProact

A look at Spotify's infrastructure for delivering music services globally. We will cover how and why they are utilizing a scale-out storage architecture for the music service and their big data analytics solution. How Spotify is able to scale their infrastructure rapidly and still have a very efficient operation.

EMC Big Data: cesta k podniku řízenému daty

Petr Dvořák, GAPP System + Luděk ŠafářEMC

Cesta, jak získat konkurenční výhodu, spočívá ve schopnosti využívat prognózy, které big data poskytují. Proto čím hlouběji dokážete zapracovat prediktivní analýzu do svých obchodních procesů, tím víc bude vaše organizace řízená daty a tím větší bude mít šanci na úspěch. Organizace musejí nejprve určit vhodné případy použití big data a vypracovat strategický plán transformace podnikání. Poté musejí zvolit nejlepší přístup s nízkými riziky, který jim umožní rychle transformovat neohebnou, izolovanou infrastrukturu na moderní a pružné IT prostředí. Kromě technologií musejí organizace rozvinout dovednosti a organizační procesy nezbytné pro zpracování velkých objemů dat a rozhodování na základě dat.

All Flash pole EMC XtremIO: výkonností to teprve začíná

Jaroslav VašekEMC

Šance naprosto změnit pohled na celé odvětví se nenabízí příliš často a právě toho pomocí pole XtremIO společnost EMC dosáhla. Společnost EMC je v čele přechodu na technologii flash díky špičkové architektuře a jedinečným možnostem, které přinášejí nepřekonatelnou hodnotu. V této přednášce se dozvíte, jak pomocí pole XtremIO získáte špičkový výkon díky technologii scale-out AFA a navíc nepokročilejší sadu inline datových služeb, které převratným způsobem mění možnosti úložných polí. To vám umožní zjednodušit komplexní aplikační prostředí a poskytovat uživatelům nejlepší možné prostředí s nejnižšími náklady. Další informace získáte na adrese http://www.emc.com/storage/xtremio/index.htm.


16:30

Shrnutí - EMC tým + Losování

Keynote

Simon Walsh

Simon Walsh

Chief Operating Officer (COO) společnosti EMC pro oblast EMEA

Mezi Simonovy povinnosti patří zodpovědnost za rozvoj podnikání a růst, především prostřednictvím zjišťování a následného plnění potřeb zákazníků společnosti EMC a podpory transformačních procesů v oblasti EMEA z pozice konzultačního partnera. Dalšími povinnostmi jsou rozvoj portfolia řešení, segmentace, prodej, získávání nových zákazníků, služby zákazníkům a celková zodpovědnost za komerční úspěch. V rámci firemní hierarchie je Simon podřízený Adrianu McDonaldovi, prezidentovi pro oblast EMEA.

Dále je také předsedou skupiny Directors’ Forum Alumni. Tato nezisková organizace se prostřednictvím aliance se Spencer Stuart and the London Business School zaměřuje na rozvoj a přípravu neexekutivních ředitelů.

Před příchodem do společnosti EMC pracoval Simon jako výkonný viceprezident a člen výkonného výboru společnosti Colt Technology Services a zastával rovněž post generálního ředitele (CEO) společnosti MarketPrizm, dceřiné společnosti Colt.

V minulosti pracoval jako vrchní ředitel společnosti Computacenter UK Ltd., ve které strávil 17 let na různých pozicích v oblastech přímého styku se zákazníky, provozu, řízení, prodeje, služeb a strategie, kde jeho působení vyvrcholilo právě na pozici vrchního ředitele pro britský trh.

Simon je ženatý a má dva syny. Věnuje se sportu, především pak squashi a plachtění. Účastní se plachtařských závodů po celém světě, ve kterých si užívá výzev a týmového ducha, který je nezbytný pro úspěch v závodech jachet napříč oceány.

Sponzoři

Pan EMEA Diamond

Gold

Společnost COMPAREX CZ je součástí nadnárodní skupiny COMPAREX. Skupina COMPAREX poskytuje software, poradenství a služby v oblasti informačních technologií prostřednictvím více než 2.000 specialistů ve 31 zemích světa. COMPAREX se specializuje na zákazníky, kteří pracují s velkými objemy dat a kteří vyžadují vysokou úroveň bezpečnosti, spolehlivosti a výkonnosti. COMPAREX nabízí komplexní služby v oblasti licenčního poradenství včetně dodávek software, služby v oblasti datových center a vlastní softwarové aplikace. COMPAREX CZ využívá zázemí silné nadnárodní společnosti a nabízí také celou řadu doplňkových produktů v oblasti financování a outsourcingu.

Dimension Data je globální poskytovatel IT řešení a služeb s ročním obratem ve výši 6 mld. USD. Společnost zaměstnává přes 23.000 vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří poskytují služby více než 6.000 klientům v 58 zemích. Svým zákazníkům, mezi které patří 73% společností z žebříčku Fortune 100 a 59% společností z žebříčku Fortune 500, pomáhá prostřednictvím informačních technologií získávat náskok před konkurencí.

Ve společnosti GAPP System, spol. s r.o., se již od svého vzniku v roce 1994 úzce specializujeme na problematiku dostupnosti informačních systémů, disaster recovery a avoidance, ukládání dat, jejich zabezpečení a archivaci. Námi dodávaná řešení pečují o největší hodnoty našich zákazníků – firemní data. Zajišťujeme jejich ochranu a nepřetržitý přístup a to prostřednictvím tradičních, ale i progresivních řešení. Ve výsledku umožňujeme našim zákazníkům výrazně snižovat rizika spojená s provozem informačních systémů a zvyšovat efektivitu vynakládaných finančních prostředků.

Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, největšího nezávislého storage integrátora v Evropě, který poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti ukládání, zálohování, archivace a obnovy dat i aplikací. Proact působí na trhu od roku 1994, má zastoupení v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 700 specialistů. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm od roku 1999. Proact má za sebou více než 3500 úspěšně implementovaných projektů, ve své cloudové infrastruktuře spravuje cca 10PetaByte dat a 14 000 připojených serverů. V České republice má společnost Proact pobočky v Praze, Brně a Ostravě.

Trask solutions je konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti podnikání svých klientů a dlouhodobě prověřené znalosti v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení. Mezi jeho největší klienty patří ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo Škoda Auto. Trask působí na trhu již 20 let a v současnosti zaměstnává přes 330 IT odborníků. Obrat společnosti v roce 2013 činil 703 milionů korun.

Mediální partneři

REGISTRACE

BEZPLATNÁ REGISTRACE

Jak software přetváří datacentra a podnikání po celém světě? Zaregistrujte se na konferenci EMC Forum a zapojte se do diskuze.

Connect with EMCConnect with EMC
Potřebujete poradit okamžitě? Náš prodejní specialista vám ihned odpoví.
Chcete-li se obrátit na podporu, využijte přímý chat s odborníky na zákaznické služby společnosti EMC.
Prozkoumejte produkty EMC v obchodě EMC Store a získejte cenovou nabídku od společnosti EMC nebo jejího partnera.
Rádi vám pomůžeme. Pošlete nám poptávku a náš prodejní specialista vám do jednoho pracovního dne odpoví.
Chcete s námi mluvit? Zavolejte prodejnímu specialistovi.