Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2013

NEBOJTE SE ZMĚNY

Poznejte cloudová řešení EMC, která transformují IT a podnikání. Účast na bezplatné konferenci EMC Forum vám umožní zjistit, jak cloud transformuje IT, Big Data transformují podnikání a důvěryhodná řešení transformují cloud.

Praha, 9. září 2013

Sponzoři

Proč se zúčastnit konference EMC Forum?

Konferenci EMC Forum rozhodně stojí za to navštívit, protože přinese celou řadu informací – od obchodních trendů a vývoje v oblasti cloudových řešení až po případové studie a interaktivní diskuze. Můžete se zde setkat s kolegy, přiučit se od odborníků a získat ukázky řešení. Konference se zúčastní stovky vašich kolegů, a proto byste neměli chybět ani vy.

EMC Forum 2013
Nebojte se změny

EMC Forum 2013 se blíží - jděte transformaci IT a podnikání ve vaší společnosti naproti!

Zhlédnout video

9. září 2013, Praha

Datum: 9. září 2013
Místo: Clarion Congress Hotel, ZDARMA
Adresa: Freyova 33, 190 00 Praha 9 - Vysočany
Telefon: +420 211 131 139

Stránky hotelu

Westminster Park Plaza

Agenda

Čas Blok 1 Blok 2
08:30 – 09:30 Registrace
09:30 – 10:30 Keynote
Michal Fišer, ředitel společnosti + Brad Amico, ředitel regionu východní Evropa + Nigel Moulton, technologický ředitel VCE, EMEA

Prezentace ke stažení »

10:30 – 11:00 PŘESTÁVKA
11:00 – 11:30 VMware spolu s EMC umožňuje podnikům realizovat koncept IT jako služba
Marek Bražina, VMware

Více informací 

IT oddělení se nacházejí pod neskutečným tlakem. Podniky a organizace požadují pružnost a snížení nákladů, zároveň chtějí převést některé cenné zdroje na vnější cloudové služby, což jim uvolněná regulační nařízení nyní umožňují. Během naší přednášky se budeme zabývat tím, jak může VMware a EMC pomoci IT vyhovět těmto požadavkům tím, že se promění z nákladového střediska na dodavatele pružných obchodních služeb a zároveň využije všech výhod cloudového přístupu.

Prezentace ke stažení »

Nová generace diskových polí EMC VNX
Václav Šindelář, EMC

Více informací 

Nová disková pole VNX budou světové veřejnosti oficialně představena začátkem září 2013. Přijďte si poslechnout všechna důležitá fakta o této horké novince.

Prezentace ke stažení »

11:30 – 12:00 ViPR: Virtualizace úložišť pro budoucnost
Luděk Šafář, EMC

Více informací 

Virtualizace se stala neoddiskutovatelnou součástí IT prostředí a zejména v serverové části už dávno přináší ovoce. V úložištích je zatím před námi. Ale nijak daleko. EMC ViPR je řešení zcela odlišné v konceptu řešení virtualizace úložišť a umožní vám využít výhod virtualizace i ve vašem prostředí. Přijďte si poslechnout jak.

Prezentace ke stažení »

FLASH - nové hranice dosažitelného
Petr Rada, EMC

Více informací 

Chcete 3x zrychlit své klíčové aplikace aniž byste je museli předělávat? Zjistit, jak se projeví nasazení EMC Flash technologií ve vašem datovém centru? Jaký dopad mělo nasazení čistě flashového, diskového pole EMC XtremIO u našich zákazníků pro VDI, Oracle RAC a další aplikační prostředí? Přijďte se dozvědět něco o novinkách v rodině produktů EMC Xtrem, využívajících výhradně FLASH technologie!

Prezentace ke stažení »

12:00 – 12:30 Leading Innovation in the Data Center
Tomáš Michaeli, Cisco

Více informací 

Attend this presentation to learn the advantages of Cisco UCS, Cisco Unified Fabric, and Cisco Unified Management. The Cisco Unified Data Center can change the economics of the data center by unifying networking, compute, storage, virtualization, and management into a single platform. The results are operational simplicity and business agility, which are essential for virtualization, cloud computing, and deploying IT-as-a-Service. Find out why infrastructure matters and how Cisco and EMC solutions can decrease costs, enhance scalability, and improve performance.

Prezentace ke stažení »


Virtualizace diskových polí pomocí enterprise diskového pole
Symmetrix VMAX

Tomáš Blažek, Comparex + Jaroslav Vašek, EMC

Více informací 

Virtualizace diskových polí je bezpochyby metoda vedoucí ke snížení náročnosti správy diskových systémů a zvýšení jejich flexibility. V prezentaci se budeme věnovat problematice virtualizace diskových polí pomocí enterprise diskového pole Symmetrix VMAX. Touto metodou můžeme disková pole virtualizovat, a zároveň jim předat pokročilé funkce a vlastnosti Symmetrixu. Během prezentace si popíšeme technologické principy a ekonomické aspekty tohoto řešení.

Prezentace ke stažení »

12:30 – 13:30 OBĚD
13:30 – 14:00 Konvergovaná infrastruktura: vaše volba
Miroslav Miko, Alef + Pavel Barták, EMC

Více informací 

Hardware datových center v dnešní době architektury cloudu lze budovat různými způsoby - skládat je z komponent, nebo naopak z celých bloků poskytujících výpočetní výkon, úložnou kapacitu, zabezpečení, nástroje na správu, provisioning, atd. Analytici ale i praxe ukazuje, že druhá možnost je ta, ke které dlouhodobě směřujeme. Na této přednášce Vám představíme koncept konvergované infrastruktury, její varianty a výhody v podání EMC.

Prezentace ke stažení »

Souborová strategie od A po Z
Aleš Koreček a Michal Kuhn, EMC

Více informací 

Pohlcuje vaše produkční prostředí rostoucí objem nestrukturovaných dat? Ztrácíte kontrolu nejen nad růstem, ale i nad obsahem? Dokážete správně kategorizovat obsah? Lámete si hlavu s vysokou dostupností a zálohováním? Vyhovíte internímu nebo externímu auditu? Jste schopni doručit správný obsah správnému uživateli v potřebný okamžik? Máme odpovědi na většinu těchto otázek.

Prezentace ke stažení »

14:00 – 14:30 EMC RecoverPoint - replikovat a chránit
Petr Mácha, Dimension Data + Jan Teuschel, EMC

Více informací 

Jak replikovat data mezi diskovými poli pro zajištění disaster recovery, ušetřit za náklady za komunikační linky a ještě chránit data proti lidské chybě a ztrátě konzistence?
Technologie EMC RecoverPoint umožní replikaci mezi různými typy diskových polí, různých výrobců, replikace se stává transparentní funkcí infrastruktury. Navíc, díky integrované funkci kontinuální datové ochrany umožní nejrychlejší obnovu dat po narušení jejich konzistence.

Prezentace ke stažení »

Zálohování ve společnosti Teleplan - případová studie
Jiří Turčányi, Kapsch + Petr Diviš, EMC

Více informací 

V průběhu prezentace uvidíte, jak společnost Teleplan vyřešila zálohování na platformě EMC Avamar. Projekt realizovaný společností Kapsch v roce 2013 pro společnost Teleplan řešil problematiku zálohování přibližně pěti set koncových stanic, rozmístěných po celém světě. Avamar umožnil zásadně snížit TCO náklady a vylepšit, či zavést SLA.

Prezentace ke stažení »

14:30 – 15:00 EMC VPLEX - vysoce dostupná virtuální storage infrastruktura
Petr Dvořák, GAPP + Jan Teuschel, EMC

Více informací 

Zjednodušení správy storage infrastruktury, snadné datové migrace a především - aplikace s vysokou dostupností a s RPO i RT0 = 0. EMC VPLEX je technologie, která virtualizuje storage infrastrukturu a zajistí vašim aplikacím trvalou dostupnost bez nutnosti implementovat složité technologie. Je možné provozovat všechna vaše datová centra v aktivním režimu a neplýtvat financemi za záložní standby technologie.

Prezentace ke stažení »

Sharepoint: od archivu po Big data v produkci
Ladislav Helcl a Petr Solnař, S&T

Více informací 

Řízení životního cyklu informací je klíčovou součástí života správce aplikací. Jak zajistit výkonné a efektivní produkční prostředí a jakým způsobem se postarat o data od okamžiku, kdy splnila svoji primární funkci? A jak zajistit ochranu informací? Na typickém modelovém případu si ukážeme nasazení Microsoft SharePoint.

Prezentace ke stažení »

15:00 – 15:15 PŘESTÁVKA
15:15 – 15:45 RSA Security: Detekce a obrana proti nejnovějším typům
kybernetických útoků a podvodů

Ivan Svoboda, RSA

Více informací 

Ze všech stran se hrnou nové typy kybernetických útoků, podvodů, trojských koní a jiného malwaru; jak to všechno včas poznat, abyste se mohli bránit?
Seznamte se s posledními trendy v kybernetických útocích a podvodech, a zároveň s vybranými novinkami v portfoliu RSA Security z posledního roku:

  • Security Analytics: bezpečnostní monitoring a detekce nové generace: SIEM, plná paketová analýza, investigace a anti-malware v jednom
  • Silver Tail: real-time web-session analýza, pro odhalení podvodů na webových portálech (elektronické obchody, finanční služby atd.)
  • Aveksa: Identity & Access Management platforma, řízení rolí, provisioning, governance a Single-Sign-On
  • PassBan: pohodlné formy mobilní autentizace, s využitím zdarma dostupných biometrických metod (hlas, obraz apod.)

Prezentace ke stažení »

EAS: Inteligentní on-line archiv pro vaše data, dokumenty a aplikace
Jan Vala, EMC

Více informací 

EAS je inteligentní on-line archiv, který vám pomůže snížit náklady na správu a provoz vašich kritických IT systémů. S EAS archivem vyřešíte decommissioning aplikací i zvýšení výkonu kritických aplikací a přitom budou všechna vaše data vždy online přístupná. Součástí prezentace je také ukázka řešení EAS.

Prezentace ke stažení »

15:45 – 16:15  
 
Shrnutí
EMC Team
16:15 – 16:30 Losování

ÚVODNÍ PŘEDNÁŠKA

Brad Amico

Brad Amico
Ředitel regionu východní Evropa

Brad Amico vystudoval Richmond University v Londýně a absolvoval studijní programy "International Business" a "Business Marketing" na California State University Long Beach. Jako zkušený odborník může čerpat ze svých 22letých zkušeností v oboru technologií a IT. Během této doby působil v řadě významných korporací v různých zemích světa jako regionální manažer pro prodej. Ve společnosti EMC již 14 let úspěšně rozvíjí svou kariéru v různých předních funkcích. Naposledy působil na pařížské pobočce jako obchodní ředitel pro strategii v regionu EMEA, kde byl velkým přínosem v rámci evropského řídicího týmu.

Nigel Moulton

Nigel Moulton
Technologický ředitel pro oblast EMEA, VCE

Nigel Moulton je technologickým ředitelem pro oblast EMEA ve společnosti Virtualised Computing Environment (VCE), která sídlí v Londýně.

Ve společnosti VCE zodpovídá za technologickou strategii v oblasti EMEA. Spolupracuje přitom s kolegy z dalších regionů a jejich cílem je jasně informovat zákazníky i obchodní partnery o výhodách řešení konvergované infrastruktury. Nigel Moulton zákazníkům i partnerům ukazuje, jak konvergovaná infrastruktura zvyšuje efektivitu datacenter. Pomáhá organizacím přejít k obchodním modelům, které jim umožňují výhodně uplatnit technologie big data a analytické nástroje. Získají tak značnou hodnotu a s ní i lepší obchodní výsledky, kterých lze dosáhnout rychleji a s vyšší přesností.

Před svým příchodem do společnosti VCE působil Moulton na obdobné pozici ve společnosti Avaya, která je globálním výrobcem řešení pro sjednocenou komunikaci, kontaktní centra a datové sítě. Nigel Moulton má v oboru IT a telekomunikací více než 25leté zkušenosti. Pracoval mimo jiné ve společnostech 3Com, DLink nebo Cisco Systems. Je absolventem oboru Elektrické a elektronické inženýrství na Thames Valley University ve Velké Británii.

PŘEDNÁŠKY

SPONZOŘI

Diamond sponzoři

Gold sponzoři

Silver sponzoři

Distributor Sponsorship Package

REGISTRACE

Zaregistrujte se

Neváhejte a zaregistrujte se na konferenci EMC Forum ještě dnes. Dozvíte se, jaká řešení pro cloud, Big Data a důvěryhodné IT ostatní vyvíjejí, aby mohli jít v čele transformace IT a podnikání.

Notes:
Connect with EMCConnect with EMC
Potřebujete okamžitou pomoc? Prodejní specialisté EMC jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy.
Pomocí živého chatu můžete rychle a přímo hovořit se specialisty zákaznických služeb společnosti EMC, kteří vyřeší vaše technické dotazy.
Na webu EMC Store si můžete prostudovat a porovnat produkty EMC a požádat o cenovou kalkulaci od společnosti EMC či jejích partnerů.
Rádi vám pomůžeme. Zašlete nám svou poptávku a během jednoho pracovního dne se s vámi spojí náš prodejní specialista na produkty EMC.
Chcete s námi hovořit? Zavolejte nám a promluvte si s prodejním specialistou na produkty EMC.